kõige parem

Väikelaen

Elus võiks olla sagedamini nii, et mida tahad, seda ka saad. Coop Pangast saab väikelaenu, mida kasutad just nii, nagu Sulle sobib. Laen on tagatiseta ja vastuse taotlusele saad loetud sekunditega!

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega. Laenu näidis: Laenu summa 500€, periood 6 kuud, kuumakse 90.26€, fikseeritud aastane intressimäär 23%, laenu kulukuse määr 46.71%, lepingutasu 15€, laenu kogukulu 556.56€.

  • Ennetähtaegne tagastamine tasuta.
  • Intress alates 8,9%.
  • Lihtne taotlus.
  • Vastus sekunditega.

Raha kätte samal päeval

Coop Panga kontole kanname laenusumma samal tööpäeval. Kui Sa ei ole veel Coop Panga klient, siis ava konto internetis.

 

Nõuded laenutaotlejale

Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane
Laenuperioodi lõppemise hetkel ei või vanus ületada 75 aastat
Igakuine sissetulek alates 280 €
Korrektne maksekäitumine
Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest.

Vajadusel palume edastada kontoväljavõtte. Aktsepteerime panga poolt digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu kontoväljavõtet (bdoc või asice formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja väljaminekute kohta. Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast.

Taotluse esitamine ja lepingu sõlmimine

Laenutaotluse saad esitada internetis, Coop Panga kontorites ja Coopi kauplustes üle Eesti.

Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Kanname raha Sinu kontole hiljemalt 1 tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast meiepoolse ülekande tegemist.

Maksete hilinemine

Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo