Ekspressraha

Ekspressraha spetsialiseerub tagatiseta laenude ehk kiirlaenude väljaandmisel eraisikutele. Tagatiseta laenu all mõistakse krediidi liiki, mille saamiseks ei ole vajalik pantida näiteks oma eluaset või sõidukit.

Ekspressraha laenud ei ole autolaen ega ka mitte laen kinnisvara tagatisel (hüpoteeklaen) ja selleks, et saada meilt väikelaen ei ole vaja pantida oma eluaset ega sõidukit.

Tarbimislaenud on vajalikud eelkõige neile, kes plaanivad teostada suuremaid oste ega saa nende eest korraga maksta – näiteks mööbli või kodutehnika ost ning sellisel juhul on abiks väikelaen.

Kui Teile pakuvad huvi selliseid laenud nagu autolaen või laen kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaen – palume võtta meiega ühendust – leiame Teie jaoks parimad laenupakkumised meie partneritelt.

ekspressraha

Kiirlaenud

Ekspresslaen (tagatiseta laen) ehk väikelaen on otstarbekas olukordades, kus Teil on vaja veidi raha lühikeseks perioodiks – näiteks jõudmaks poodi lõpumüügile, mis lõpeb nädal enne palgapäeva või äkitselt rikki läinud auto remondiks. Tagatiseta laen on krediidi liik, mis aitab ettekavandamata ja ettenägemata kulude ilmnemise puhul hankima raha.

Meie pakume võimalust saada laenu ilma, et paeks tõestama laenu saamise ja kasutamise vajalikkust. See annab Teile võimaluse teostada kõikvõimalikke oste, sealhulgas ka autod, kodutehnika ning samuti on võimalik tasuda turismireisi eest, lõpetada remont, teha kingitus lähedasele inimesele ja palju muud.

Vaatame üle juhud, millal võib Teil vaja minna tarbimislaenu:

  • Te soovite sõita puhkusele, kuid Teil ei jätku raha, et puhata just selles kohas mille välja valisite. Sel juhul aitab teid laen puhkuseks ja Te võite osta reisi.
  • Te otsustasite teha (lõpetada) remondi oma korteris. Loomulikult hea mõte, kuid üks pisiasi – Teil jääb veidi raha puudu, et soetada just see ripplagi, mille kataloogist välja valisite. Pole probleemi, ka siin aitame Teid.
  • Te ostustate teha pulmad. Suurepärane otsus, kuid Teil ei jätku raha, et maksta kõigi kulude eest, mis koosnevad banketi korraldamisest, limusiini rendist ja pruudi pulmasoengust. Me anname Teile laenu, mille suudate tagastada juba esimese õnneliku kooselu aasta jooksul.
Ekspressraha
Ekspressraha

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo