Ferratum

100-5000

Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 800 €, võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta.

Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10€. Laenulimiidi päevaintress on 0,1311 % laenujäägilt.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 59,87 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 1000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 1259,20 €, fikseeritud aastaintress 47,8515 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Maksimaalne KKM: 59,87 %, minimaalne periood: 3 kuud, maksimaalne periood: 99 kuud*. *Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiidi maksimaalne summa on 3000 €. Meie kliendid kasutavad laenulimiiti paljudel erinevatel juhtudel – ootamatute kulutuste katmiseks, viimase hetke reisipakkumiste kasutamiseks või hoopiski igapäevaste kulutuste finantseerimiseks.

Mis iganes põhjustel meie olemasolevad ja uued kliendid lisaraha vajavad, siis me oleme siin, et aidata. Taotle lisaraha lihtsalt ja mugavalt meie kiire internetitaotlusega – selle täitmiseks kulub maksimaalselt 5 minutit. Peale taotluse üle vaatamist saabub raha kontole loetud minutite jooksul.

ferratum

Laenulimiit on justkui sinu virtuaalne krediitkaart. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. See on paindlik ja mugav laenutoode.

Kuidas käib laenu taotlemine?

Laenu taotlemine käib lihtsa ja kiire interneti avalduse alusel meie kodulehel. Laenutaotluse täitmine võtab aega maksimaalselt 5 minutit – seejärel tuleb Sul üle kontrollida, kas kõik andmed on õiged ning taotlus kinnitada. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti.

Täidame sinu unistused!

Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Oled mõelnud, et sinu elu oleks lihtsam kui sul oleks uus auto?

Vanaga kulub meeletud raha remondile ja pealegi pole sellega sõites sa kunagi kindel, kas jääd tee äärde või mitte. Või oled sa kunagi soovinud vahetada eriala, et tulevikus rohkem teenida? Kui see unistus on jäänud raha puudusel täitmata, sest peaksid selleks osalema täiendkoolitustel, mis ei pruugi olla odavad, siis taotle laenulimiiti ja saad täita oma ammused unistused. Julge elada nii nagu sina soovid!

  • Täida laenutaotlus kiirelt ja mugavalt
  • Identifitseeri ennast ID-kaardiga veebilehel või lähimas postkontoris
  • Raha laekub peale laenuotsuse tegemist mõne minuti jooksul

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo