kõige parem

Kõik, mida pead teadma kiirlaenud kohta

Ajutiste makseprobleemide või finantsiliselt keerulises olukorras võib kiirlaen olla midagi, mis aitab leida kiire ja mugava lahenduse probleemide lahendamiseks. Tänapäeval on saadaval mitmeid kiirlaenu pakkujaid internetis, kes pakuvad laenuvõimalusi kiirelt ja mugavalt, andes võimaluse võtta välja mõnikord kiirlaenu isegi 15 minutiga, saades raha kohe kätte.

Kiirlaenu võtmisel makstakse raha otse Sinu kontole, ning selle tagasimakse toimub koos intressiga vastavalt laenu suurusele ja laenutingimustele.

Kas mul on võimalik võtta kiirlaenu?

Krediidikonto kuni 4000€ kuni 60 kuuks
Krediidikonto kuni 4000€ kuni 60 kuuks
Lepingutasu 0€, kuutasu 0€. Seni kuni raha ei kasuta, ei kaasne ka mingeid kulusid
4000
Nominaalne intressimäär 0.00 %
Nominaalne intressimäär 0.00 %
Laenusumma: 500 € Maksimaalne laenuperiood: 1 kuu Laenulepingu sõlmimise tasu: 1 €
Ekspressraha
Ekspressraha
Laenusumma 300 – 900 € Laenuperiood 90 päeva – 366 päeva Ilma tagatiseta

Tänapäeval on internetist võimalik leida mitmeid erinevaid kiirlaenu pakkujaid, kes pakuvad kiirlaenu võimalust isegi neile, kellel on maksehäireid ja ilma konto väljavõtteta. Kuigi kiirlaenu pakkujad on teinud laenu taotlemise väga mugavaks ilma kodust lahkumata, on laenu taotlemisel tavaliselt vähemalt neli peamist nõuet:

Peamist nõuet

  • Kiirlaenu taotleja peab olema vähemalt 21-aastane
  • Sul on Eesti pangakonto
  • Sul on ametlik ja regulaarne sissetulek
  • Sul pole probleeme hasartmängusõltuvusega

Kuigi eelpool nimetatud tingimused on väga levinud, siis pole välistatud, et kiirlaenu on võimalik võtta välja ka ilma palgatõendita ja ilma konto väljavõtet esitamata.

back to menu ↑

Kiirlaenu taotlemine kodust lahkumata


Kui vanasti pidi laenu taotlemiseks ja selle saamiseks ootama pikkades järjekordades pangas, ja seejärel tegema avalduse pangatöötajaga, siis tänapäeval on kiirlaenu pakkujad teinud selle protsessi palju lihtsamaks.

Nüüd on võimalik kiirlaenu taotleda kodust lahkumata näiteks oma arvutist kasutades id kaarti, et oma isikut sms kiirlaenutõestada või siis taotleda sms laen kasutades ainult oma nutitelefoni. Kiirlaenu eelis on see, et vastus saadetakse väga ruttu tänu millele on võimalik saada kiirlaen kohe kätte.

sms kiirlaenu kasutades ainult oma nutitelefoni

Paljud kiirlaenu pakkujad lubavad, et kogu protsess võtab aega vähem kui 20 minutit! Selleks, et laenuavaldus läheks võimalikult hõlpsalt, tuleks teha kindlaks, et avalduses on antud kõik andmed võimalikult täpselt ja informatsioon tuleks enne selle ära saatmist kindlasti üle kontrollida.

Vastasel juhul võib laenupakkuja enne vastuse saatmist küsida lisainformatsiooni või täpsustada Teie isikuandmeid, mis võib teha laenuavalduse protsessi keerulisemaks kui vaja. Samuti peaks tegema kindlaks, et olete andnud õiged pangaandmed, kuhu oma laen kätte saada.

Kiirlaenu taotledes on tavaliselt tegu ajutiste rahaliste raskustega, mis tähendab, et iga minut võib olla oluline ja seega on oluline kõik õigel moel läbi teha.

back to menu ↑

Kiirlaenu plussid ja miinused

8.1Expert Score
Kiirlaenude kohta

Kiirlaenude kohta rääkimine toob alati esile inimestes vastakaid arvamusi. Kuigi kiirlaenud on väga suureks abiks neile, kellel on järsku tekkinud suur rahaline probleem – näiteks ainuke pereauto läks enne palgapäeva katki – siis tuleks enne laenu taotlemist kõik plussid ja miinused läbi mõelda.

Kuni 1 aasta jooksul
5
laekub raha kontole vaid mõne minuti jooksul
10
kõige väiksem laen hakkab juba 50 eurost ja ulatub 2000 euroni
8
Leping on lühike
9
PROS
  • Kiirlaen kätte 15 minutiga
  • Tasuta kiirlaen
  • Laenu saab igal ajal, isegi laupäeval
CONS
  • Leping on lühike
  • vähemalt 18-aastane

kiirlaenudPeamiseks kiirlaenu miinuseks on sageli kõrge intress, mis tähendab, et laenu tagasi maksmisel võib summa olla mitmeid kordi suurem.

Samuti võivad laenupakkujad nõuda kõrgeid hüvitisi siis, kui laenu tagasi maksmise perioodi pikendada – mis tähendab, et iga päeva pealt võib laenupakkuja nõuda viivist ning samuti nõuda tasu meeldetuletuste saatmise eest.

Kui laenu tagasimaksmine toimub hiljem kui kokku lepitud, siis võib laenu pakkuja nõuda ka leppetrahve, mis tähendab kokkuvõttes veelgi suuremat kogusummat laenu tagasi maksmisel.

Kuid samas on võimalik tänu kiirlaenudele saada välja meeleheitlikust olukorrast ning tehes kodutööd, võib leida mõistlike tingimustega kiirlaene, kelle pakutud tingimused vastavad Sinu vajadustega.

Seetõttu on kindlasti soovitatav teha võrdlus erinevate kiirlaenu pakkujate seas, et leida Sinu jaoks kõige sobivam kiirlaen, mis aitaks sind välja ajutistest rahalistest raskustest. Parimat laenuandjat

Tags:

Logo