parim laen

SMS laen: kiire laen mugavalt kätte

Elus võib juhtuda palju ootamatut ning sageli on kõige suuremateks probleemideks inimeste elus ajutised rahalised raskused. Näiteks võib juhtuda, et enne palgapäeva läks kodus televiisor katki või oled avastanud, et ei tule rahaliselt kuni järgmise palgapäevani kuidagi välja. Sellises olukorras on väga mugavaks lahenduseks SMS laen, mis pakub mugavat lahendust olukorras, kus on vaja saada kiirlaen kohe oma pangakontole kätte.

Mis on SMS laen?

sms laenSMS laen on kiirlaenu variant, mis pakub võimalust vältida pöördumist oma panga poole ja taotleda kiirlaenu ilma pikki ja detailseid laenuavaldusi täitmata.

Sageli on võimalik SMS laenu taotleda ainult oma nutitelefoni kasutades, saates SMS raha pakkujale ainult selle informatsiooni, mis on ilmtingimata vaja laenu taotlemiseks.

Kui pangas laenuavaldust tehes kontrollitakse isiku sissetulekut, et teha kindlaks, et ta saab laenu õigel ajal tagasi maksta, ning vaadatakse üle tema ülejäänud finantskohustused, siis SMS laenu taotledes ei ole vaja selliste asjade pärast muretseda.

Enamus SMS laenu pakkujad on ainult huvitatud panga arveldusarve olemasolust, et oleks võimalik SMS raha kiiresti üle saata, ning samuti kontrollivad paljud kiirlaenu pakkujad ka inimese Krediidiinfot, et laenu taotleja ei oleks maksuvõlglane.

Krediidisumma kuni 5000 €
Krediidisumma kuni 5000 €
Tasuta maksepuhkus 3 kuud Teenindamine eelisjärjekorras Kiire ülekanne Mugav tagastamine
300-5000 €

Kuna SMS laen on mõeldud lühiajalise laenuna, siis tähendab see seda, et laenu tagasimaksmine peaks toimuma üsna kiiresti, et vältida kõrgeid intressi määrasid.

SMS kiirlaenu summad algavad alates 50 eurost ning ulatub kuni 5000 euroni, mis tähendab, et SMS laenu puhul võib taotleda kiirlaenu üsna väikestest summadest kuni suuremate summadeni.

Laenu tagasimakse periood võib olla alates paarist päevast kuni 1 aastani, sõltuvalt vajadusest – mis tähendab, et võid laenata nii palju kui vähe kui vaja, ja valida ise kui kiiresti või aeglaselt on Sul võimalik raha tagasi maksta.

back to menu ↑

Kuidas vältidsmsa SMS laenu petuskeeme?

sms laenudKui SMS laenud hakkasid esimest korda populaarsust saama, siis tekkis laenu pakkujate seas ka mitmeid petuskeeme, mis kasutasid ära inimeste meeleheitlikku olukorda, et neid ära kasutada. Seega tuleks SMS laenu taotlemisel kindlasti kontrollida laenu pakkuja tausta ja tingimusi.

Näiteks avastati, et üks tuntud SMS laenu pakkuja ei olnud end registreerinud majandustegevuse registris, mis tähendab, et firma rikkus rahapesu seadusi. Õnneks on tänaseks nii riik  kui ka Tarbijakaitse võtnud mitmeid samme, et karmistada laenuseadusi ja kaitsta inimesi petturite eest.

Enne laenuavalduse saatmist peaks kindlasti kontrollima SMS laenu pakkuja tausta ja majandustegevuse registrit. Suuremate pankade puhul, nagu näiteks Coop pank, pole põhjust kahelda laenupakkuja tegevuses, kuid kui leiad laenupakkuja, kellest pole varem kunagi kuulnud siis tuleks kindlasti üle kontrollida, et tegu on ametliku ja seadusliku laenupakkujaga.

Ekspressraha
Ekspressraha
Laenusumma 300 – 900 € Laenuperiood 90 päeva – 366 päeva Ilma tagatiseta
300-3000 €
back to menu ↑

SMS laenu plussid ja miinused

  • Paindlik tagasimakse periood – SMS laenu taotledes on võimalik valida tagasimakse periood nii lühikese või pika perioodi vältel kui vajalik. Võib-olla on Sul vaja raha ainult tänaseks ja saad selle juba homme tagasi maksta, või siis soovid teha tagasimakset igakuiselt järgmise 12 kuu jooksul. Valik on Sinu – leia enda jaoks sobivaim variant.
  • Laenusummat võib maksta tagasi ühe ülekandega – sageli on võimalik maksta kogusumma tagasi ühekorraga, mis sobib paljudele inimestele kõige paremini. See tähendab, et ei pea muretsema igakuiste laenumaksete üle vaid saad saata kogu summa üha korraga tagasi – ja unustada omaraha probleemid.
  • Kiire laekumine kontole – kui kiirlaenu taotlus on saadetud, siis tuleb vastus üsna kiiresti ja raha saadetakse kontole ilma pika ooteperioodita
  • Paindlikud laenusummad – SMS laenu summa võib olla nii väike või suur kui vaja, alates 50 eurost kuni 500 euroni vastavalt Sinu vajadustele.

SMS laenu kohta rääkides võib sageli esimese mõttena tulla pähe SMS laenude halb kuulsus viimase kümne aasta jooksul. Selle põhjuseks on sageli makseraskustes olevate inimeste sõltuvus SMS laenudest, kes taotlevad SMS laenu sageli tagasimakse tingimustel, mida neil pole võimalik jälgida.

sms kiirlaenuKuid tänapäeval on saadaval üha enam SMS kiirlaenu pakkujaid kelle hulgas on ka suuremad pangad nagu näiteks Coop pank, ning enne SMS raha kättesaamist on võimalik võrrelda erinevaid intressimääre ja tagasimakse perioode, et leida Sinu jaoks kõige sobivam SMS raha lahendus.

Enne SMS laenu taotlemist tuleks kindlasti läbi arvutada omaraha ülevaade, ning panna kirja kõik väljaminevad kulutused ja sissetulekud, et teha kindlaks kui kiiresti on võimalik laen tagasi maksta, ning olla realistlik oma kulutuste suhtes, et vältida makseraskustesse sattumist.

8.9Expert Score
sms laenud

SMS laenud pakuvad mitmeid eeliseid, ning laenu pakkujate seast on alati võimalik leida enda jaoks parim variant olenevalt Sinu personaalsetest raha vajadustest

Kiire ülekanne
9
Lepingutasu puudub
8
Ööpäevaringsed väljamaksed
10
Leping on lühike
8.5
PROS
  • Krediidikonto eelised
  • Krediidikonto kuni 5000 €
  • Laenu saab igal ajal, isegi laupäeval
CONS
  • Leping kehtib tähtajani

 

Tags:

Logo