Taotlus konto avamiseks esitatakse ainult üks kord ning see võimaldab kanda raha vajaduse hetkel enda pangakontole.
Fikseeritud intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt.

Krediidikonto leping on tähtajatu ja selle vormistamine on ühekordne. Valitud krediidilimiiti saab kasutada kogu summa ulatuses korraga või osade kaupa.

2000 € laenamisel tähtajaga 24 kuud, fikseeritud intressimäär 40,04 %, krediidi kulukuse määr 49,00 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 2997,35 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 2997,35 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 49,00 % kuni 49,00 %. Minimaalne periood on 12 kuud ja maksimaalne 36 kuud. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga..

Laenu saab tagasi maksta ka varem, säästes sellega intressidelt. Pärast kogu laenusumma tagasimaksmist jääb krediidikonto aktiivseks. Krediidikontot omades saate olla alati kindel, et teil on planeerimata kuludeks olemas lisaraha.

 

smsraha

 

SMSRaha tarbimislaenu kirjeldus

Tarbimislaen on mõeldud ennekõike ootamatult tekkinud kulude katmiseks ja suurte ostude rahastamiseks. Kui Teil tekkis soov uue auto soetamiseks, tahate korteris remonti teha või olete juba pikemat aega unistanud puhkusest ja Euroopas reisimisest, siis valige tarbimislaen – just seda on Teile vaja!

Kinnisvara tagatisel antava laenu kasutamine

Laen kinnisvara tagatisel on laen, mille puhul koormatakse laenusaaja kinnisvara laenu tagasimakse tagamiseks hüpoteegiga. Tänu tagatise olemasolule annab hüpoteeklaen võimaluse võtta laenu suures summas suhteliselt pikaks perioodiks ja madala intressiga.

Kinnisvara tagatisel antavate laenude puhul ei ole SMSRaha seadnud laenu kasutamisele mingeid piiranguid. See tähendab, et laenusaaja võib kasutada saadud summat oma äranägemisel. Kinnisvaralaenu võite kasutada näiteks kinnisvara ostu või remondi rahastamiseks, äri arendamiseks jne. Tänu madalale intressimäärale võite kinnisvaralaenuga refinantseerida oma olemasolevaid kõrgema intressimääraga finantskohustusi.

Laenu taotlemine internetis

  • Registreeruge või logige sisse, kasutades oma salasõna
  • Valige soovitud laenusumma ja tagasimakseperiood.
  • Registreerumise järel täitke ära ankeet ja vajutage nuppu „Taotle siin“
  • Meie laenukomisjon vaatab teie taotluse läbi
  • Saate vastuse laenutaotlusele SMSi ja/või e-posti teel
  • Tähelepanu: kiirlaenu võib taotleda eraisik vanuses alates 21 a.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo