Top laenud

Laenud

Top laenud pakub oma klientidele 500 kuni 500 000 eur laenu. Laenusumma maksimaalne summa sõltub taotleja sissetulekutest, kohustustest ja eelnevast maksekäitumistest. Sõltuvalt laenutootest, laenatavast summast ja tagatisest on laenu tähtaeg 15 päeva kuni 10 aastat. Top laenud  pakub oma klientidele 500 kuni 500 000 eur laenu. Laenusumma maksimaalne summa sõltub taotleja sissetulekutest, kohustustest ja eelnevast maksekäitumistest. Sõltuvalt laenutootest, laenatavast summast ja tagatisest on laenu tähtaeg 15 päeva kuni 10 aastat.

Lühilaen

Lühilaen on nagu virtuaalne krediitkaart, sõlmime Teiega laenulepingu ning seejärel saate interneti vahendusel piiramatu arv kordi lühikeseks ajaks (15 või 30 päeva) laenu taotleda. Lühilaenu taotlemiseks peate registreerima ennast Toplaenud.ee kodulehel kasutajaks ja allkirjastama laenulepingu. (Loe edasi)

Väikelaen

Toplaenud.ee pakub Teile tagatiseta Väikelaenu kuni 2500 eur. Laenu täpne suurus ja tagastamise tähtaeg sõltub Teie sissetulekutest, kohustustest ja varasemast maksekäitumisest. Oma riskide maandamiseks võime küsida tagatist (käendus, sõiduki pantimine, kinnisvara) (Loe edasi)

Käenduslaen

Toplaenud.ee pakub ühe või mitme eraisiku käendusel Käenduslaenu kuni 5000 eur. Laenu täpne suurus, tagastamise tähtaeg sõltub Teie sissetulekutest ja kohustustest. (Loe edasi)

Kinnisvaralaen

Kinnisvara tagatisel annab Toplaenud.ee laenu kuni 50 000€, tagatiseks seatav hüpoteek ei piira Teie kinnisvara kasutamise otstarvet. (Loe edasi)

Järelmaksu finantseerimine (kaupmees)
Kui Te soovite kasvatada müüki ning näete võimalust selle teostamiseks läbi paindlikumate maksetingimuste pakkumise, siis on üks võimalik lahendus kaasata oma teenuste hulka pangaväline paindlik järelmaks.

Ettevõttest

Toplaenud.ee on tarbismislaenusid ja järelmaksu väljastav ettevõtte. Toplaenud.ee tegutseb Eestis alates 2007. aasta märtsist, meie kontorid Eestis asuvad Tallinnas ja Tartus. Lätis tegutseb Toplaenud.ee Euro24 kaubamärgi all alates 2008. aasta jaanuarist, Lätis asub meie kontor Riias.

Toplaenud.ee ei konkureeri pankadega kõikide pangateenuste osas, me väljastame laenusid ja järelmaksu inimestele, kes ei soovi või saa pankade teenuseid kasutada. Oleme oma tegevuses paindlikud ning katsume leida just Teile sobiva lahenduse.

Oma laenutaotluse saate meile esitada interneti teel, oma pangakonto väljavõtte saate saata meile faxi või e-mailiga, kuid selle võite printida välja ka meie kontoris. Laenutaotluse vaatame kiiresti läbi, lähenedes igal kliendile individuaalselt. Laenulepingu allkirjastamiseks peate tulema meie kontorisse Tallinnas või Tartus ja seejärel kanname raha Teie pangakontole. Täpsemalt loe Toplaenud.ee-i pakutavate laenutoodete kohta siit.

Lisaks laenudele pakub Toplaenud.ee ka järelmaksu. Hetkel finantseerime üle 30 koostööpartneri juures kaupade/teenuste järelmaksuga ostmise võimalust. Täpsemalt loe järelmaksu kohta siit.

Austatud klient, tere tulemast Toplaenud.ee-i kodulehele!

laen

Toplaenud.ee-i eesmärgiks on pakkuda Teile paindlikku teenust –

  • püsiklientidele oleme nõus andma laenu interneti vahendusel kuni 3000 eur;
  • oleme nõus andma Teile ilma lisatagatiseta kuni 25 000 eur ja tagatisega kuni 50 000 eur laenu;
  • oleme nõus refinantseerima Teie võlgnevusi;
  • oleme nõus andma Teie ideede ja mõtete teostamiseks Ideelaenu;
  • oleme nõus andma Teile kinnisvara tagatisel Kinnisvaralaenu!

Toplaenud.ee veebis saate esitada laenutaotlusi ning registreerida ennast meie püsikliendiks, mis võimaldab Teil kasutada meie lühilaenu teenust. Lisaks saate Toplaenud.ee kliendiveebis tutvuda erinevate laenutoodetega ning siit leiate ka infot Toplaenud.ee kohta.

Top laenud
Top laenud

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo