kõige parem

Laenud ja Investeeringud

Kreditex Ühisraha Portaal on kaasaegne alternatiiv traditsioonilistele laenamise ja investeerimise võimalustele. Me pakume laenusaajatele ja investoritele parimaid intresse nii laenudele, kui ka investeeringutele. Teenuse osutajaks on litsenseeritud krediidivahendaja Ühisraha OÜ.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega. Laenu näidis: Laenu summa 500€, periood 6 kuud, kuumakse 90.26€, fikseeritud aastane intressimäär 23%, laenu kulukuse määr 46.71%, lepingutasu 15€, laenu kogukulu 556.56€.

Portaali kasutamiseks tuleb täita registreerimisankeet. Registreerimise viisiks on e-post koos parooliga. Juriidilist isikut saab Portaali kasutajaks registreerida juriidilise isiku seaduslik esindaja (juhatuse liige) või volitatud esindaja (volikirja alusel).

Portaal väljastab laene summas 300€ kuni 5000€ tagasimakse perioodiga 3 kuud kuni 5 aastat.

 

uhisraha

Kes võib olla Laenusaaja?

Vähemalt 18-aastane teovõimeline füüsiline isik, kes on Eest Vabariigi kodanik või omab elamisluba Eestis või muu Euroopa Liidu kodanik või alaline elanik (juhul, kui Laenusaaja omab tähtajalist elamisluba, siis selle kehtivusaeg peab olema vähemalt sama pikk, kui laenulepingu periood).

Kuidas arvestatakse laenuintressi?

Laenuintressi arvestamisel lähtume tegelikust päevade arvust kalendrikuus ja 360-päevast aastast. Laenuintressi arvestatakse alates Laenusumma väljamaksmisest Laenusaaja Virtuaalkontole.

  • Tagatiseta laen kuni 5000€
  • Laenusaamise protsess (alates taotlemisest kuni laenuraha laekumiseni arvelduskontole) summas kuni 2000€ – kodust väljumata.
  • Raha ülekandmine arvelduskontole toimub 1 tööpäeva jooksul.
  • Laenu võib tagastada ennetähtaegselt.
  • Kliendil võib olla üheaegselt mitu laenulepingut (oleneb personaalselt arvestatud laenulimiidist).

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo